Kulturní centrum Black Storm Havlíčkův Brod nabízí jedinečný prostor dokonale vybavený pro pořádání nejrůznějších oslav, večírků, plesů, firemních akcí, školení a mnoho dalšího.

Život je přece o skvělých zážitcích a my rozhodně víme, jak jich docílit!

Firemní večírek: Firemní večírky umíme připravit v té nejvyšší kvalitě. K dispozici jsou prostory s dostatečnou kapacitou i pro velké firmy. Součástí pronájmu je kompletní zvukové a světelné vybavení kulturního centra, posezení a mnoho dalšího. Zajistíme Vám moderátora, kapelu, dje. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Vaší firemní barvu přeneseme do našich prostor. Jak na to? Celý klub je vybaven RGB technoligií a proto je možné atmosféru a barvu světla v klubu nastavit do jakékoliv barvy. I do té Vaší. Součástí firemních večírků je catering, který umíme chutně a precizně připravit. Celý firemní večírek zajistíme na klíč od pozvánek pro zaměstnance až po půlnoční překvapení a afterparty. Nemusíte se o nic starat, neboť na nás se můžete spolehnout.

Firemní večírek

Školení, kongres: Nabízíme k pronájmu celý objekt s dostatečnou kapacitou pro velké firmy. K dispozici je datový projektor, flipchart a mnoho dalšího, co je potřeba k úspěšnému školení zaměstnanců. Vyberte si právě nás.

Ples

Festia Open Air 2019